Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu
Únia Vojnových veteránov Slovenskej republiky

Informačný projekt výzva

Vážení členovia, sympatizanti,

 

Dovoľte nám požiadať Vás o Vašu podporu a pomoc v projekte zviditeľnenia a propagácie hnutia Vojnových veteránov pre širokú verejnosť. K verejnosti sa mnohokrát dostávajú o vojnových veteránoch, o činnosti príslušníkov ozbrojených zložiek nedostatočné informácie, ktoré následne vytvárajú „nedokonalý“ obraz a vytvárajú priestor pre špekulácie.

 

Na stránke Únie vojnových vetránov www.uvv-sr.sk ako aj na verejných sieťach plánujeme spustiť informačnú kampaň, ktorá prostredníctvom fotografií, krátkych videií, príbehov ukáže i tú časť našej ako aj Vašej histórie, ktorú nik nezverejnil.

 

Ak ste sa rozhodli pridať, pošlite Vaše fotografie, video, prípadne príbehy a my ich zverejníme na našej stránke ako aj na našom Facebook-ovom účte.

Pilotný projekt po názvom SLOVENGBATT HARDWARE sme spustili na Facebook-u. So zábermi Ženijnej a inej vojenskej techniky, ktorá sa používala v misiách UNPROFOR v bývalej Juhoslávii.

https://www.facebook.com/uniavojnovychveteranovSR

Budeme pokračovať s 

SLOVENGBATT  PLACES – miesta kde Slovengbatt pôsobil, projekty, ktoré sa riešili.

SLOVENGBATT  PEOPLE – ľudia, ktorí v Slovengbatt pôsobili

SLOVENGBATT  STORIES – príbehy z misií

 

V nijakom prípade sa nechceme obmedzovať na misie UNPROFOR a skutočne by sme boli veľmi radi ak by ste nám zaslali materíál zo všetkých misií ktoých ste zúčastnili v rámci ASR, ČSA, ČSLA.

Prezrite albumy, krabice, počítače, SD pamäťové karty a vyberte fotografiu, dve tri – video a zašlite na adresu prezidium@uvv-sr.sk s príslušným komentárom (miesto, obdobie, príp.mená a pod.)

 

Veríme, že projekt prinesie viac svetla do našej histórie, zmätie sa prach z činov, ktoré by nemali ostať v zabudnutí, pripomenie príbehy, ktoré by sme zabudli, dá nám možnosť stretnúť starých priateľov a dá hold všetkým vďaka, ktorím Slovensko má pevné miesto na mape svetového diania.  

 

Pridajte s k nášmu projektu, pošlite Vaše fotografie, video, prípadne príbeh a my Vás „urobíme slávnym“.

Ďakujeme za Vašu podporu

Prezídium UVV SR


 

Partneri


webygroup

dnes je: 20.10.2019

meniny má: Vendelín

podrobný kalendár

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

1502740

Úvodná stránka