Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu
Únia Vojnových veteránov Slovenskej republiky

Memorandum o partnerstve a spolupráci s BBSK

 

 

   Predseda Banskobystrického samosprávneho kraja Ing. Vladimír Maňka spolu s riaditeľom Úradu BBSK Ing. Petrom Novotňákom a svojím hovorcom Mgr. Petrom Hajnalom prijal 29. marca 2010 vo svojom úrade delegáciu asociácie UN-VETERÁN SLOVAKIA v zložení: prezident Ing. Ľubomír Kolenčík plk. v.v., viceprezident pre organizačné záležitosti Ing. Pavel Marko plk. v.v. a riaditeľ regionálnej pobočky Banská Bystrica Ing. Jaroslav Rišiaň mjr. v.v.
    

    Prijatie sa uskutočnilo z príležitosti podpisu Memoranda o partnerstve a spolupráci medzi asociáciou UN-VETERÁN SLOVAKIA a Banskobystrickým samosprávnym krajom. Po Trnavskom samosprávnom kraji, s ktorým bolo takého Memorandum podpísané na sklonku minulého roku, je to už druhý VÚC Slovenskej republiky, s ktorým asociácia potvrdzuje záujem rozširovať spoluprácu aj v písomnej forme.


     Prezident asociácie vo svojom príhovore bližšie predstavil našu organizáciu a informoval o našich cieľoch a zámeroch do budúcnosti. Rozvoj regionálnej spolupráce pri tom zaradil medzi základné priority, pretože touto cestou sa chce asociácia nielen priblížiť svojim členom v regiónoch kde žijú, ale aj zapojiť sa do občianskeho života. Členská základňa asociácie predstavuje cenný zdroj skúseností, zručností a vedomostí, ktoré chceme ponúknuť v oblasti športu, kultúry, prípravy mládeže, v sociálnych programoch a v ďalších oblastiach.


     Stretnutie prebehlo v priateľskej a konštruktívnej atmosfére. Predstavitelia zúčastnených strán vyjadrili pripravenosť naplňovať podpísané Memorandum konkrétnymi činnosťami v prospech zúčastnených strán, ale aj širokej občianskej verejnosti.


                                                                         Viceprezident pre org. záležitosti


 

Partneri


webygroup

dnes je: 15.10.2019

meniny má: Terézia

podrobný kalendár

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

1500962

Úvodná stránka