Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu
Únia Vojnových veteránov Slovenskej republiky

Pozvánka a inštrukcie

Vážení členovia ÚVV SR, vojnoví veteráni,
 

obdržali sme pozvanie od NGŠ na pietne spomienkové stretnutie v Hejcoch 19. januára 2018 pri príležitosti 12. výročia tragédie vojenského leteckého špeciálu .

 

Začiatok Svätej omše v kostole je naplánovaný na 10,00 hod.

Následne od 11,00 hod. Spomienkový akt kladenia vencov k Pamätníku obetiam leteckého nešťastia.

 

Preprava účastníkov je individuálna. Aktuálne mám vedomosť, že zo ZA a MT sa pripravuje jedno alebo dve autá (vyťaženosť neviem) a zo ZV ide jedno auto (vyťažené) našich členov. Pokiaľ niekto má záujem sa zúčastniť vlastným autom a ponúka nejaké miesto, nech mi obratom napíše koľko miest a trasu. Tieto ponuky potom zverejním pre všetkých. Pre aktívne slúžiacich členov je podľa prvotnej informácie všetko závislé na dohovore s veliteľom. Požadoval som, aby bola NGŠ prenesená požiadavka, či by nebolo možné v rámci OS SR vydať pokyn pre všetkých veliteľov, aby záujemcom, pokiaľ to budú dovoľovať služobné úlohy, bolo vyhovené. Výsledok ešte neviem.

 

Súčasne mi dovoľte informovať Vás, že v roku 2017 splnilo povinnosť uhradenia členského príspevku z celkového počtu 386 evidovaných členov a sympatizantov 143, čo je ešte o 33 menej ako v minulom roku. V súlade so Stanovami je treba túto povinnosť člena splniť do konca februára príslušného roku buď prostredníctvom klubu alebo priamo na účet ÚVV SR - IBAN: SK6465000000000020531968, ako variabilný symbol neuvádzajte rodné číslo ale dátum narodenie v tvare ddmmrrrr (príklad: 23101957) a do správy pre prijímateľa nezabudnite uvádzať - priezvisko-členské2018 (príklad: Marko-členské2018).

V roku 2017 sa nám podarilo cez 2% z daní získať viac prostriedkov, ktoré sme uplatnili na akciách. Verím, že aj v tomto roku bude dostatok prispievateľov - upútavka je už na stránke http://www.uvv-sr.sk/, formulár Vám zašlem až bude Daňovým úradom vydaný.


 

Partneri


webygroup

dnes je: 15.10.2019

meniny má: Terézia

podrobný kalendár

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

1500942

Úvodná stránka