Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu
Únia Vojnových veteránov Slovenskej republiky

Právna poradňa

Profil nášho právneho poradcu
JUDr. Pavol KOLENČÍK

V profesii právnik pôsobím už 30 rokov, aj keď s menšími prestávkami. Pôvodne ako podnikový právnik a právnik investičnej výstavby vo vtedajšom podniku DUSLO n. p. Šaľa som riešil bežnú agendu prevažne z oblasti hospodárskeho a pracovného práva. Neskôr po nežnej revolúcii ako komerčný právnik bol môj profesijný záber už širší, nakoľko som sa zaoberal prípadmi, ktoré sa dotýkali všetkých odvetví nášho právneho poriadku okrem trestného práva. Od roku 2004 ako advokát som už pracoval s prípadmi z každého odvetvia práva, trestné právo nevynímajúc. V kocke môžem zhrnúť, že počas mojej bohatej 30 ročnej právnickej praxe som sa zoberal prípadmi prakticky zo všetkých odvetví práva,  od konaní na okresných súdoch až po konanie pred Ústavným súdom SR v Košiciach.

V mojej praxi rozhodne nerozlišujem medzi klientmi dobrými, menej dobrými, či zlými. Prvoradou zásadou pre poskytnutie právnej služby u mňa je potreba pomôcť môjmu klientovi všetkými zákonnými prostriedkami a dosiahnuť pre neho úspech v spore, prípadne úspešné bránenie jeho práva na súde. V prípade, že môj klient nemá šancu na úspech na súde, alebo jeho šanca je minimálna, vždy ho na to upozorním a potom sa riadim jeho rozhodnutím.

Som úprimne poctený možnosťou poskytovať právne poradenstvo bývalým príslušníkom jednotiek mierových síl, ich rodinným príslušníkom, prípadne známym. Túto skutočnosť pokladám za osobnú výzvu skúsiť opäť niečo nové a svojou prácou prispieť k zvýšeniu a upevneniu právneho vedomia týchto ľudí.

S vašimi otázkami, žiadosťami a návhrmi ma môžete kontaktovať na  uvedenom telefóne alebo písomne na adrese kancelárie, prípadne E-mail adrese :

 

 

Adresa: JUDr. Pavol Kolenčík, advokát, sídlo P. J. Šafárika 15, Šaľa,
advokátska kancelária Hlavná č. 56, Šaľa (Zelený dom, 2. poschodie).

Telefón: stabil (aj fax): 031 771 3830, mobil: 0907 021 825.

E - mail: kolencik@salinet.sk.


 

Partneri


webygroup

dnes je: 15.10.2019

meniny má: Terézia

podrobný kalendár

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

1500912

Úvodná stránka