Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu
Únia Vojnových veteránov Slovenskej republiky

Prijatie na Prezídiu PZ SR

 

 

Viceprezidentov asociácie UN-VETERÁN-SLOVAKIA Dušana Ščevíka a plk. v.v. Ing. Pavla Marka prijal dňa 10. marca 2009 viceprezident Policajného zboru Slovenskej republiky, generál JUDr. Stanislav Jankovič. Na krátkom stretnutí v priateľskej atmosfére bolo S. Jankovičovi odovzdané ocenenie asociácie v podobe busty M. R. Štefánika za jeho osobnú angažovanosť pri rozvíjaní spolupráce a vzájomnej pomoci medzi oboma organizáciami. Viceprezident policajného zboru SR poďakoval za neočakávaný prejav pocty a zdôraznil prospešnosť doterajšej spolupráce, ktorú bude aj naďalej podporovať.


     Okrem tohto slávnostného okamžiku zúčastnení prerokovali aj pomoc polície SR pri organizovaní a zabezpečovaní V. ročníka streleckého memoriálu na počesť padlých v mierových misiách, ako každoročne najvýznamnejšej akcie v programe UN-VETERÁN-SLOVAKIA. Viceprezident PZ SR potvrdil pripravenosť poskytnutia pomoci, tak ako tomu bolo aj v predchádzajúcich ročníkoch a súčasne potvrdil aj vyslanie streleckého súťažného družstva.


     Predstavitelia vedenia UN-VETERÁN-SLOVAKIA na stretnutí tiež prezentovali úsilie o zvýšenie intenzity a kvality činnosti asociácie do budúcnosti. Okrem budovania nových štruktúr považuje vedenie asociácie pre dosiahnutie úspechov za rovnako dôležité aj ďalšie rozvíjanie spolupráce s organizáciami, ktoré môžu rôznymi formami napomôcť  pri presadzovani myšlienok mieru. Polícia SR je v tomto smere významným partnerom, a preto bol viceprezidentovi Jankovičovi predložený návrh Dohody o spolupráci. Podľa jeho slov je pre políciu takáto spolupráca prijateľná a prospešná a po posúdení návrhu bude podporovať v blízkej budúcnosti dohodu podpísať.

 

   Viceprezident pre organizačné záležitosti 


 

Partneri


webygroup

dnes je: 19.10.2019

meniny má: Kristián

podrobný kalendár

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

1502486

Úvodná stránka