Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu
Únia Vojnových veteránov Slovenskej republiky

Spolupráca s Klubom generálov Slovenskej republiky

 

V sídle asociácie v Seredi sa v piatok 26.02.2010 uskutočnilo stretnutie riadiaceho výboru UN-VETERÁN SLOVAKIA s vedením Klubu generálov Slovenskej republiky. Klub generálov na stretnutí zastupovali predseda klubu generálporučík Ing. Peter Gajdoš, jeho podpredseda gen. v.v. Ing František Blanárik a čestný predseda gen. v.v. JUDr. Ján Vido. Za asociáciu UN-VETERÁN SLOVAKIA boli prítomní prezident plk.OSN Ing. Ľubomír Kolenčík, viceprezidenti Dušan Sčevík , plk. v.v. Ing. Pavel Marko a riaditeľ regiónu Trnava Ing. Ladislav Dubravský.


     Cieľom stretnutia bolo podpísanie dohody o spolupráci medzi obidvomi organizáciami. Pred samotným aktom podpisu vedúci delegácií po privítaní prezidentom asociácie predstavili svoje organizácie, ich činnosť a ciele. V samotných prezentáciách, ale aj počas pokračujúcej diskusie počas slávnostného obeda po podpise dohody boli zástupcami klubu aj asociácie prezentované mnohé témy potvrdzujúce identickosť cieľov.

  Spoločne z jednoznačnou názorovou zhodou diskutovaných tém to ešte viac zvýraznilo správnosť a potrebu uzavretia dohody o spolupráci. Na záver zástupcovia zúčastnených strán zdôraznili význam tejto udalosti a vzájomne sa ubezpečili o širokej podpore a potrebe ďalšieho rozširovania spolupráce nielen vzájomnou podporou, ale aj spoločnými aktivitami.

                                                                                   Riadiaci výbor


 

Partneri


webygroup

dnes je: 20.10.2019

meniny má: Vendelín

podrobný kalendár

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

1502757

Úvodná stránka