Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu
Únia Vojnových veteránov Slovenskej republiky

Stanovačka klubu Michalovce

Stanovačka

V dňoch 16. - 18. júna 2017 organizoval Klub ÚVV SR Michalovce stanovačku v katastri obce Štós na okraji Slovenského raja. Napriek tomu, že počasie malo svoje vrtochy a účastníkov podujatia trochu potrápilo, akcia bola úspešná a bohatá na príjemné zážitky. Na súťaž v rýchlosti postavenia stanu sa najlepšie pripravil viceprezident Jozef Krištof so synom Filipom, ktorí boli neprekonateľne rýchly, ale ani ostatní veľmi nezaostali a stanový tábor vyrástol ako hríby po daždi. Do prípravy stravy sa zapojili všetci účastníci a možno práve preto všetkým chutilo. Guľáš pripravený pod dohľadom domácich organizátorov bol naozaj výborný.

Súťaž v preťahovaní lanom a preteky vo vreci si najviac užívali najmladší účastníci stanovačky, no zahanbiť sa nedali ani dospeláci. Podujatie bolo využité aj na oficiálne ceremoniály odovzdávania preukazov S.P.I.A a vysvetenie zástav ÚVV SR miestnym pánom farárom. Väčšia časť účastníkov navštívila aj mesto Košice a múzeum kinematografie rodiny Schusterovej v Medzeve.

Ďakujeme organizátorom za odvahu a úsielie pripraviť prvú stanovačku veteránov a jej úspech je predpokladom pre organizovanie takýchto podujatí aj do budúcna v ešte väčšom počte účastníkov.

Foto z podujatia  ...TU...


 

Partneri


webygroup

dnes je: 16.10.2019

meniny má: Vladimíra

podrobný kalendár

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

1501177

Úvodná stránka