Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu
Únia Vojnových veteránov Slovenskej republiky

Veteránske BLESKOVINY - 3

I. Odovzdanie medzinárodných preukazov člena S.P.I.A.

Viceprezident Medzinárodnej asociácie príslušníkov mierových síl OSN Jerzy BANACH slávnostne odovzdá medzinárodné preukazy tejto organizácie členom ÚVV SR, ktorí dodali fotografie a zaplatili poplatok 8,- €, na konferencii „Fórum vojnových veteránov“ 27.04.2017 v Trnave Preukaz zaručuje pre jeho držiteľa zľavy pre vojnových veteránov vo vojenských zariadeniach členských krajín Medzinárodnej asociácie v západnej Európe, treba ich prevziať osobne.

Súčasne viceprezident Jozef KUBÍK odovzdá aj preukazy vojnového veterána tým, ktorí ich doposiaľ nemajú a predpísaným spôsobom sa oň uchádzali.

 

II. Branie mier na spoločenský oblek ÚVV SR

Počas konania konferencie „Fórum vojnových veteránov“ 27.04.2017 v priestoroch Divadla Jána Palárika v Trnave približne o 10:00 hod. sa pre záujemcov o spoločenský oblek ÚVV SR podľa skorej zverejnenej ponuky uskutoční meranie veľkostí.

 

III. Strelecký memoriál

13. ročník streleckého memoriálu na počesť padlých v misiách a operáciách sa uskutoční  13. mája 2017 na vojenskej strelnici Mičiná pri Banskej Bystrici (ako minulý rok). Pozvánka bude distribuovaná v najbližších dňoch, už teraz si ale treba pripravovať trojčlenné družstvá z členov ÚVV SR, aby sme boli konečne v prevahe. Je to predsa vzdanie úcty našim padlým kolegom. Pre tých, ktorí sa z objektívnych dôvodov nebudú môcť zúčastniť konferencie v Trnave, budú počas memoriálu odovzdané medzinárodné preukazy člena S.P.I.A. a prípadne aj preukazy vojnového veterána.

 

IV. Po stopách UNPROFOR

! ! !  NEZABUDNITE si zobrať na každé auto Zelenú kartu a každý Cestovný pas   ! ! !

 

V. Stanovačka

ÚVV SR klub Michalovce pozýva priaznivcov stanovania na stanovačku klubov ÚVV SR, ktorá sa uskutoční v termíne 16. - 18.06.2017 v obci Štos (vlek čajovňa). Zahájenie 16.06. o 15:00 hod., poplatok 12,- € treba uhradiť do 09.06.2017 a účasť nahlásiť do 15.05.2017. Podrobnejšie informácie na tel. čísle 0940 315 561 (Andrea Sapolová)

 

 

Veteránske BLESKOVINY - 1  čítaj   ...TU...

 

Veteránske BLESKOVINY - 2  čítaj   ...TU...

 


 

Partneri


webygroup

dnes je: 16.10.2019

meniny má: Vladimíra

podrobný kalendár

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

1501130

Úvodná stránka